Różaniec rowerowy, obrotowa głowica z jasno szarego plastiku, z żółtymi paciorkami. 

Różaniec rowerowy b-Rose.

Jest to różaniec który można zamontować na kierownicy roweru, który ułatwia bezpieczne odmawianie modlitwy różańcowej w trakcie jazdy. Różaniec b-Rose występuje w kilku wersjach kolorystycznych. b-Rose jako produkt całkowicie innowacyjny - wydaje się, iż w całej historii modlitwy różańcowej i cyklizmu, nigdy niczego takiego nie było, jest obecnie objęty ochroną patentową.

Używanie:

Różaniec rowerowy b-Rose najlepiej zamontować na kierownicy roweru w niedalekiej odległości od rączki. Jadąc na rowerze możemy kciukiem przekręcać ruchomą tarczę różańca, przekładając tym samym kolejne paciorki. Początek i koniec modlitwy wyznaczony jest poprzez położenie krzyżyka względem kierownicy roweru - najczęściej prostopadłe, ale są modlący się którzy wolą zaczynać od krzyżyka pod kciukiem.

  • Różaniec rowerowy umożliwia nam bezpieczne kierowanie rowerem w trakcie modlitwy gdyż cały czas możemy dłonią silnie trzymać rączkę kierownicy.
  • Zapewnia dobre zliczanie modlitw nawet jeśli będziemy musieli odjąć rękę od różańca (pozycja różańca wskazuje ile zostało jeszcze do końca).

Owocnej modlitwy!

Montaż:

Montaż różańca rowerowego nie powinien nastręczać większych trudności. W opakowaniu znajduje się zestaw montażowy.

Należy:

- odkręcić dolną obejmę

- przykleić podkładki z gumy piankowej (białe) do wewnętrznej strony obejmy,

- jeśli różaniec będzie montowany na kierownice o małej średnicy (rowerki dziecięce, starsze typy rowerów) można użyć dodatkowych czarnych podkładek gumowych, pod spód białych piankowych.

- założyć różaniec na kierownice rowerową i dokręcić dołączonym kluczem ampulowym dolną obejmę. Warto śrubki dokręcać w miarę równomiernie.

- proszę zwrócić uwagę iż różaniec nie jest symetryczny (okrąg nie dzieli się na 11 części symetrycznie! ). Zatem tylko w jednym z dwóch możliwych kierunków (a ściślej zwrotów) zamontowania krzyżyk, w położeniu początkowym, będzie usytuowany na wprost kierunku jazdy.

Dodatkowo w zestawie montażowym jest zapasowy paciorek. Paciorki różańca wklejone są na stałe dobrym klejem, ale może się zdarzyć iż jeden paciorek wypadnie - proszę wtedy zastąpić go nowym, a gdyby problem się powtarzał to prosimy o kontakt.

Varia:

Wiadomo nam że różaniec rowerowy z powodzeniem jest także wykorzystywany w innych sytuacjach niż jazda na rowerze. Przykładowo nadaje się dobrze na montaż do wózka dziecięcego, a nawet znany jest nam przypadek montażu do kosiarki do trawy.

Ochrona patentowa:

Różaniec rowerowy b-Rose jest chroniony przez Europejski Urząd Patentowy. Jest to zupełnie innowacyjne urządzenie, którego - zgodnie z naszą wiedzą - nikt jeszcze wcześniej nie wymyślił ani nie wyprodukował. (Numer ochrony patentowej: 004675007)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
    Zły           Dobry
Captcha

Różaniec rowerowy. Szaro-grafitowy.

  • Numer katalogowy: 06
  • Dostępność: W magazynie
  • 48.00 Zł

  • Cena netto: 39.02 Zł

Tagi: różaniec rowerowy plastikowy